Targi na Zdrowie – Najzdrowsze Targi w Krakowie

0 925

Bardzo cenię inicjatywy, które wspierają to, co zdrowe i naturalne oraz promują ekologiczne rozwiązania w każdej sferze życia. Takim wydarzeniem są krakowskie Targi na Zdrowie, które w tym roku odbędą się już po raz drugi. W dniach 23-24 lutego cała Małopolska będzie miała okazję zapoznać się z nowościami branżowymi z zakresu zdrowego stylu życia. Firmy z całej Polski zapewnią różnorodność produktów i usług, które w sposób naturalny i ekologiczny pomogą zadbać o zdrowie w wielu sferach. Mój blog objął targi patronatem medialnym i mocno wspiera tę wartościową inicjatywę.

Targi na Zdrowie – z pasji do zdrowego stylu życia

Dlaczego warto uczestniczyć w „najzdrowszych targach w Krakowie”? Udając się na targi, będziecie mieli możliwość przetestowania i zakupienia kosmetyków naturalnych, środków czystości, roślin, odzieży, produktów użytku domowego, certyfikowanej żywności ekologicznej oraz innych wyrobów produkowanych w duchu eko i fair trade. Eksperci doradzą Wam, jak odpowiednio się odżywiać oraz pomogą dobrać indywidualny program ćwiczeń. Uzupełnieniem wiedzy prozdrowotnej będzie również udział w interesujących prelekcjach i pokazach.

najzdrowsze targi w krakowie

Uczestnicząc w  targach, będziecie też mogli skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji i porad. To świetna okazja, by sprawdzić kondycję swojego organizmu oraz uzyskać wiedzę, w jaki sposób walczyć z negatywnym wpływem środowiska (np. smogiem) na nasze zdrowie. Udział w targach to zatem doskonała inwestycja w dalsze – zdrowsze! – życie.

Targi na Zdrowie to inicjatywa pełna inspiracji i ekologicznych rozwiązań dla osób w każdym wieku. Jest to również miejsce spotkań producentów i dystrybutorów w celu nawiązywania współpracy.

Program dwóch dni jest niezwykle ciekawy i bogaty:

  • znajdziecie tu naturalne kosmetyki najlepsze dla ciała
  • skosztujecie ekologicznej, nieprzetworzonej żywności
  • sprawdzicie, jak korzystać z ekoproduktów w swoim otoczeniu
  • poznacie całkiem nowe produkty i ekorozwiązania
  • dowiecie się, jaka dieta jest dla Was najbardziej odpowiednia
  • eksperci dokonają specjalistycznej oceny stanu Waszego organizmu.

zdrowe zycie

A teraz ważne informacje dla osób przyjezdnych, które zechcą wziąć udział w wydarzeniu. Lokalizacja Centrum Targowego, w którym odbywają się targi, pozwala na dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego punktu w Krakowie (przystanek KLIMECKIEGO). Natomiast bezpłatny parking może pomieścić ponad 700 samochodów.

Targi na Zdrowie to prawdziwa gratka dla miłośników zdrowego stylu życia. Jeśli pochodzicie z Małopolski lub macie szansę się tam wybrać pod koniec lutego – naprawdę polecam.

2. Targi na Zdrowie w Krakowie
Data: 23-24 lutego 2019
Godziny: 10:00 – 17:00
Miejsce: Centrum Targowe Chemobudowa Kraków, ul. Klimeckiego 14

Szczegółowe informacje na temat targów znajdziecie na stronie internetowej: www.targinazdrowie.pl.

Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/2189417021274240/

Bilety on-line: http://bit.ly/tnz-bilety oraz w aplikacji Going na smartfona.

You might also like More from author